• Panox píše svoju históriu od roku 2008, keď sa spojením dvoch živlov, vytvorila vyvážená synergia kreativity a obchodného ducha. Ako každá mladá firma prešla aj naša firma viacerými aj radikálnymi zmenami, vždy však smerom k lepšiemu servisu pre klientov.


  Zo začiatku bola našim hlavným predajným artiklom naša vizionárska povaha, schopnosť rýchlo zareagovať a sila. Časom sa nám osvedčila virtuálna prehliadka, ktorú skúsenosťami privádzame k stále väčšej dokonalosti. Práca s internetovými aplikáciami a všeobecná orientácia na novodobé systémy nás stále neprestáva baviť a tak stále kráčame vpred.

 • Hlavný predmet našej činnosti je fullservis vo fotografii, vytvárame virtuálne prehliadky, fotografujeme produkty aj 360° technikou, vytvárame kompletné webové riešenia, vkladáme do zákazníckych prezentácií originalitu, moderného ducha a vždy aj niečo naviac.

 • Všetko pod jednou strechou

  Máme vlastných obchodníkov, programátorov, fotografov, grafikov a kreatívcov. Naučili sme sa spolupracovať a tým dospieť k spokojnisti klienta - to je náš najvyšší cieľ.

  Komunikácia

  je jedným zo základných kameňov úspechu. Nie je vec, o ktorej by sa nedalo diskutovať, nie je problém, ktorý by sme nevyriešili. Komunikujeme s našimi klientami, aby sme ich pochopili a aby oni pochopili nás.

  Vždy zmena k lepšiemu

  Učíme sa z každej novej výzvy, čerpáme osobný rast z každého stretnutia, riešime veci, aby mohli prísť ďalšie, nové.

 • „My jednoducho chceme s vami spolupracovať!“

 • Cenu vždy určujeme individuálne. Veľmi záleží na konkrétnom projekte a na rozdiel od iných vždy spočítame náklady a dáme si zaplatiť iba férovú odmenu. Sme otvorení dialógu o našich cenách a službách.

 • Fotograf, programátor, flash programátor, grafický dizajnér, web developer, SEO špecialista, ideamaker, copywriter sú všetko pozície, ktoré v našej firme potrebujeme a oceňujeme.


  Hľadáme práve Teba ak si:

    - pracovitý

    - odvážny

    - kreatívny

    - lojálny

    - a samozrejme vizionár

  pošli svoje CV na adresu info@panox.sk a čakaj čo sa bude diať.

 • Pracujete aj vy s 3D technológiami alebo ešte len začínate? Nemáte kde publikovať svoje virtuálne prehliadky? Chceli by ste sa naučiť ako fotografovať virtuálne prehliadky či 3D produktové fotografie?


  Pomôžeme vám a podporíme vás našimi technológiami pre publikovanie virtuálnych prehliadok (www.panoramax.sk, www.panomatic.sk) a 3D fotografií (www.photomatic.sk) na internete.

panox.sk
Vybrané referencie
OC Mirage

Požiadavkou zákazníka bolo urobiť veľmi farebný a technicky prepracovaný web. Na tomto webe sa „pohrali“ nie len programátori, ale aj grafici. Web je plný obrazových informácií, ktoré návštevníka webu lákajú otvárať stále nové okná a objavovať nové informácie. A keď už máte celý web poprezeraný, zistíte, že si môžete urobiť svoj vlastný web Mirage. Môžete si vybrať informácie, ku ktorým sa chcete vrátiť aj nabudúce a už nemusíte zbytočne strácať čas hľadaním. Vyskúšajte si to.... Viac informácií >>

Prsteň ALO

Každý skúsený fotograf Vám povie, že najkomplikovanejšie sa fotografujú šperky a predovšetkým diamanty. Mali sme možnosť fotografovať diamanty v 3D formáte a strávili sme celé týždne v našom ateliéri, hľadali tie správne uhly, svetlá, časy... a museli sme zklamaní konštatovať, že diamanty fotografované v 3D formáte (3D foto obsahuje 36 až 72 kusov 2D fotografií) potrebujú neskutočné veľké množstvo hodín retušovania, ktoré tlačia ceny fotografii do astronomických výšok. Fotografovanie nediamantových šperkov je o niečo jednoduchšie, ale aj tak pomerne zložité. Posúdte sami na tejto fotografii.... Viac informácií >>

Disk Miral

Fotografovať v 3D formáte technické predmety je to pravé „orechové“, kde si aj tí netechnickí zákazníci uvedomia obrovskú výhodu takéhoto zobrazovania produktov na internete. Množstvo anomálií rôznych tvarov a detailov si môžete pozrieť, ako by ste mali daný predmet priamo v rukách. Keď k tomu pridáme ešte aj možnosť zoomovať daný predmet, doporučujeme zobrať si do kamenného obchodu aj lupu, aby ste získali rovnaké obrazové informácie. Ak predávate na internete Vaše výrobky a máte problém s odbytom, porozmýšľajte či príčinou nemôže byť aj nízka kvalita zobrazovania a predstavenia výrobkov. Výhodou našich 3D fotografií je skutočnosť, že priamo v fotografii vieme odkomunikovať jednotlivé pohľady, alebo časti výrobku a týmto spôsobom prakticky nahradzujeme kvalifikovaného predavača v kamennom... Viac informácií >>

Opera Jet Falcon

Asi len málokto sedel v kokpite skutočného lietadla. Na tejto virtuálnej prehliadke si to môžete vychutnať takmer ako v skutočnosti. Virtualizáciu relatívne malých priestorov využívajú v našej spoločnosti predovšetkým letecké a automobilové spoločnosti. Veď 2D fotografie si môžete pozrieť kdekoľvek v časopisoch, alebo knihách, ale na internete si to žiada 3D. Posúďte sami.... Viac informácií >>

OC Avion

Obchodné centum Avion je najväčšie obchodné centrum na Slovensku. Virtualizovať tak rozľahlé priestory s množstvom zákazníkov v každom predajnom čase nebolo jednoduché. Pri realizácii tohto projektu sa „zapotili“ aj naši programátori. Bolo potrebné naprogramovať množstvo aplikácii, ktoré nám umožnili a umožňujú relatívne jednoducho vkladať, aktualizovať jednotlivé panorámy a udržiavať celý projekt v bezproblémovej prevádzke. Bez tejto softwerovej podpory by realizácia, tak veľkého projektu nebola možná.... Viac informácií >>