360° produktová fotografia

Panox.sk > 360° produktová fotografia

Svet internetu sa otvoril natoľko, že jeho hranice sú stále vzdialenejšie a dosiahnuť na ne stále viac komplikované. V dnešnej dobe už na internete chýba iba zdieľanie chutí, vôní a hmatu, aby bolo zobrazenie dokonalé. Naša spoločnosť Vám (zatiaľ) prináša všetky dimenzie, ktoré internet dokáže preniesť a to 360º priestor.

Fotografie ako sme ich poznali v našich domácich albumoch sa stále viac vytrácajú a nahrádzajú sa novými - modernejšími - verziami. My Vám ponúkame profesionálnu 360º fotografiu Vašich produktov alebo, prečo zostávať vždy len pri produktoch? Kľudne Vám ponúkame aj 360º fotografiu Vás! Či sú to predmety alebo osoby, s našími službami nie je nič nemožné! Prenesieme Vás v troch dimenziách na internet a umožníme, aby sa na Vás ktokoľvek pozrel z ktorejkoľvek strany.

Produktová 360º fotografia

Pomocou našich moderných technológií dokážete priniesť klientom nielen pohľad na Váš produkt vo všetkých rozmeroch ale aj vo vysokom rozlíšení, ktoré umožní pozrieť si produkt v každom detaile! Každá fotografia z celej sady je fotená v najvyššom rozlíšení, čo umožní maximálne priblíženie k detailom, ktoré sú voľným okom niekedy neviditeľné.

Systém, ktorý sme si počas práce s novými technológiami osvojili nás posunul tak ďaleko, že dnes už vieme do každej dimenzie vložiť akýkoľvek banner, čím dokážete upozorniť návštevníkov na dôležité detaili, ktoré súvisia s daným uhľom pohľadu. Každý produkt Vám nafotíme tak, aby bolo jeho finálne zobrazenie v špeciálnom prehliadači vždy viac ako uspokojivé a prinieslo dokonalý obraz a zážitok z možnosti pozrieť si daný produkt z každej strany či zorného uhlu.

Osobná 360º fotografia

Ako sme spomínali, nemusíme fotiť výhradne len produkty. Ak máte záujem, môžete zdigitalizovať aj svoju osobu tak, ako sme digitalizovali a priniesli na web všetkých tanečných lektorov v tanečnej škole Dansovia. Rovnako tak sme nafotili aj všetky tanečné páry televíznej tanečnej súťaže Let's Dance.

Chcete si to vyskúšať? Spojte sa s našími obchodníkmi a oni Vám radi zodpovedia všetky otázky.

Čo Vám vieme ponúknuť ?

Ak ste klient, ponúkame vám fullservis pri výrobe jednej z najlepších foriem prezentácie produktov na internete. Prinesiete k nám vaše produkty, pohovoríme si o vašej predstave, dohodmene detaily a ostatné už necháte na nás.
 
Ak ste fotograf, môžete si u nás odfotiť produkt 360º sám alebo s asistenciou profesionálneho fotorgafa, ktorý túto technológiu ovláda. S prezentáciou produktu vám tiež vieme pomôcť, podporíme vás našou technológiou na zobrazovanie 360º produktovej fotografie na internete – www.photomatic.sk.

Prsteň ALO

Prsteň ALO


Bicykel

Bicykel


Bunda

Bunda


Disk Miral

Disk Miral


Spodná bielizeň

Spodná bielizeň